Najsilniejsze od miesięcy trzęsienie ziemi nawiedziło minionej nocy Górny Śląsk. Wstrząs spowodował drżenie i kołysanie się budynków. Niektórzy mieszkańcy twierdzą, że czegoś takiego jeszcze nie odczuwali.
Najsilniejsze od miesięcy trzęsienie ziemi nawiedziło minionej nocy Górny Śląsk. Wstrząs spowodował drżenie i kołysanie się budynków. Niektórzy mieszkańcy twierdzą, że czegoś takiego jeszcze nie odczuwali.