Ugandyjscy najmenicy mieli zostać wysłani na wojnę rosyjsko-ukraińską. Obiecano im 6 tys. dolarów miesięcznie

Ugandyjskie służby bezpieczeństwa zlikwidowały siatkę werbunkową, która próbowałą wysłać ok. 100 weteranów wojskowych do udziału w konflikcie z Ukrainą. Według śledczych najemnikom obiecano wynagrodzenie do 6 250 dolarów miesięcznie i zorganizowano im sfałszowane dokumenty. Ugandyjskie służby bezpieczeństwa prowadzą dochodzenie w sprawie tajnej siatki wspieranej z zagranicy, której celem miało być wysyłanie byłych ugandyjskich żołnierzy do […]

Artykuł Ugandyjscy najmenicy mieli zostać wysłani na wojnę rosyjsko-ukraińską. Obiecano im 6 tys. dolarów miesięcznie pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać