USA znów uderzyły w łódź na Pacyfiku. To trzeci taki atak w tydzień [+VIDEO]

Amerykańskie wojsko przeprowadziło kolejny atak na jednostkę podejrzewaną o udział w przemycie narkotyków na wschodnim Pacyfiku. Według Dowództwa Południowego USA zginęły dwie osoby, a od początku kampanii liczba zabitych przekroczyła 200. Wojsko Stanów Zjednoczonych przeprowadziło w piątek uderzenie na łódź podejrzewaną o przemyt narkotyków na wschodnim Pacyfiku. Jak poinformowało Dowództwo Południowe USA, w ataku zginęły […]

Artykuł USA znów uderzyły w łódź na Pacyfiku. To trzeci taki atak w tydzień [+VIDEO] pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać