Uzbecy grozili nożem obywatelowi Tadżykistanu. Wywieźli go za miasto i pobili

Trzech obywateli Uzbekistanu zostało zatrzymanych przez policjantów z Lubina po tym, jak grozili nożem 22-letniemu obywatelowi Tadżykistanu, zmusili go do wejścia do samochodu, a następnie wywieźli za miasto i pobili. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie zatrzymali trzech obywateli Uzbekistanu podejrzanych o zaatakowanie 22-letniego obywatela Tadżykistanu. O sprawie poinformowano we […]

Artykuł Uzbecy grozili nożem obywatelowi Tadżykistanu. Wywieźli go za miasto i pobili pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać