Winnica rezygnuje z autobusów z Kielc. W tle ulica Stepana Bandery

Władze Winnicy wycofały prośbę o przekazanie autobusów przez partnerskie Kielce. Prezydent Kielc Agata Wojda poinformowała, że decyzję w tej sprawie podjął mer Winnicy Serhij Morhunow. Winnica wycofała prośbę o pomoc w postaci autobusów, które miały zostać przekazane przez partnerskie Kielce – poinformowała we wtorek prezydent Kielc Agata Wojda. Decyzja zapadła po sporze wokół planowanej darowizny […]

Artykuł Winnica rezygnuje z autobusów z Kielc. W tle ulica Stepana Bandery pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać