Władze odławiają niedźwiedzie na Podkarpaciu

Śmierć kobiety zaatakowanej przez niedźwiedzia, pojawianie się osobników tego gatunku blisko siedzib ludzi spowodowały reakcję kompetencję władz. Pod koniec kwietnia w kompleksie leśnym na terenie gminy Bukowsko na Podkarpaciu niedźwiedź śmiertelnie zaatakował 58-letnią kobietę, która wraz z synem szukała zrzutów poroża. Już na początku maja w tej samej gminie zaobserwowano osobnika, który zbliżył się na […]

Artykuł Władze odławiają niedźwiedzie na Podkarpaciu pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.

Może Ci się spodobać