Wojsko Polskie modernizuje armię przez zakupy Abramsów, K2 i nowoczesnej artylerii, ale nadal musi utrzymywać starszy sprzęt pozyskany przed laty z Niemiec. 43. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie podpisał umowy na naprawy pojazdów i podzespołów, których łączna wartość wynosi około 1,5 mln zł. Jak podał serwis Spider’s Web w sobotę, 43. Wojskowy Oddział Gospodarczy w […]
Artykuł Wojsko inwestuje w nowe czołgi, ale nadal naprawia sprzęt po Bundeswehrze pochodzi z serwisu Kresy – wiadomości, wydarzenia, aktualności, newsy.