Z łomem ruszył na poznański kwiatomat, zabrał bukiet i uciekł. "Ktoś już drugi raz dochodzi do wniosku, że nasze bukiety są warte takiego zachodu"

To druga kradzież kwiatów z kwiatomatu na osiedlu Jagiellońskim.

Może Ci się spodobać