Ziobro został korespondentem Republiki, żeby uciec Amerykanom

Sakiewka pojechał sobie do Budapesztu (…) i tam w ambasadzie amerykańskiej załatwił Ziobrze wizę dziennikarską, czyli zrobił z niego dziennikarza tej telewizji… Telewizji Republika. I to jest w ogóle super fajny pomysł!

Może Ci się spodobać