„Kontakt dziecka z podłogą”. Nie żyje noworodek. Sprawę bada prokuratura
Prokuratura bada okoliczności śmierci noworodka w w Szpitalu Miejskim w Zabrzu-Biskupicach, jak poinformowały „Nowiny Zabrzańskie”. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że doszło do „kontaktu dziecka z podłogą”….