← menu

Newsy 24 z Polski i ze świata

Niezależne wiadomości bez cenzury

Strona główna » CINEMA POLSKA

19 października 2021

CINEMA POLSKA

„Maria Magdalena” odcinek 30 PL OSTATNI z sezonu I

Marii udaje się uniknąć Uriego. Valerius broni swojej nowej żony. Popularność Jezusa rośnie. Herod wpada w szał, gdy dowiaduje się, że jego królestwo jest w rozsypce. Kolejne odcinki wkrótce!

„Maria Magdalena” odcinek 29 PL

Gdy perspektywa Marii staje się coraz gorsza, niczego nie podejrzewający sojusznik wyciąga pomocną dłoń. Valerius przygotowuje się do przyłączenia się do rodziny cesarskiej. #FlixClassic #CinemaPolska

„Maria Magdalena” odcinek 28 PL

W Rzymie Valerius spotyka się z księżniczką Claudią. Specjalna ceremonia zaprasza do pałacu ojca Salome, Filipa. Jezus wita nowego naśladowcę. Www.serialmariamagdalena.pl #mariamagdalena

”Maria Magdalena” odcinek 27 PL

Z braku zapasów żywności Jezus jest zdecydowany nakarmić wioskę. Rebelianci znowu uciekają. Królowa podejrzewa, że ​​księżniczka Salome jest w ciąży.

“Maria Magdalena” odcinek 26 PL

María odmawia przystosowania się do nowego otoczenia. Jezus dowiaduje się o Janie Chrzcicielu. Po dotarciu do Dekapolu Joanna ponosi trudną stratę.

”Maria Magdalena” odcinek 25 PL

www.serialmariamagdalena.pl Niechciane spotkanie stawia Marię w torturowanej sytuacji. Jezus woła grzesznika, którego uzdrowił. Buntownicy uciekają daleko od króla Heroda.

”Maria Magdalena” odcinek 24 PL

Więcej informacji: www.serialmariamagdalena.pl Uroczystości urodzinowe króla Heroda są okazją do uwolnienia Jaira i Jana Chrzciciela - dopóki sprawy nie pójdą źle i nie zostanie wykonany szokujący rozkaz.

"Maria Magdalena" odcinek 23 PL

Po odkryciu listu miłosnego do Valeriusa María rozważa opuszczenie pałacu. Księżniczka Salome spełnia życzenie swojej matki.

"Maria Magdalena" odcinek 22

Ponieważ dla Valeriusa zbliża się ważna data, cesarz wzywa go do powrotu do Rzymu. Uri znajduje wejście do pałacu.

"Maria Magdalena" odcinek 2 HD LEKTOR PL

ODCINEK Z LEKTOREM! María ślubuje szukać sprawiedliwości dla swojego ojca. Współczujący człowiek imieniem Jezus chce głosić słowo Boże. www.serialmariamagdalena.pl #FlixClassic #MariaMagdalena