← menu

Newsy z Polski i ze świata

Niezależne wiadomości bez cenzury

Strona główna » CINEMA POLSKA

25 lipca 2021

CINEMA POLSKA

"Maria Magdalena" odcinek 23 PL

Po odkryciu listu miłosnego do Valeriusa María rozważa opuszczenie pałacu. Księżniczka Salome spełnia życzenie swojej matki.

"Maria Magdalena" odcinek 22

Ponieważ dla Valeriusa zbliża się ważna data, cesarz wzywa go do powrotu do Rzymu. Uri znajduje wejście do pałacu.

"Maria Magdalena" odcinek 2 HD LEKTOR PL

ODCINEK Z LEKTOREM! María ślubuje szukać sprawiedliwości dla swojego ojca. Współczujący człowiek imieniem Jezus chce głosić słowo Boże. www.serialmariamagdalena.pl #FlixClassic #MariaMagdalena

"Bandyci Kontra BMX" HD PL

Dobrze zorganizowany gang planuje serię napadów na banki. Policja wydaje się bezsilna. Do akcji wkraczają jednak nastoletni mistrzowie jazdy na BMX-ach, którzy szybkością, precyzją i brawurą nie ustępują gangsterom.

"Maria Magdalena"' odcinek 21 PL

Rabini ostrzegają króla Heroda i Valeriusa, że ​​Jezus jest potencjalnym zagrożeniem. Prawda o Łazarzu zaczyna się ujawniać.

"Maria Magdalena" odcinek 20

Poborca ​​podatkowy Mateusz zaprasza Jezusa do swojego domu. Aby uratować Jaira, Salome składa królowej propozycję. Jan Chrzciciel prosi Łazarza o przysługę. #FlixClassic #CinemaPolska

"Niebieski Autobus" 2010 HD PL

Los Angeles. 68-ośmioletni August Dupree (Ron Recasner) sądzi, że wszystko co dobre ma już za sobą. Przekonuje się jednak, że życie potrafi zaskakiwać. Pewnego dnia, gdy mężczyzna budzi się z popołudniowej drzemki, widzi przed swoim domem starego niebieskiego volkswagena. W środku znajduje drewnianą skrzynkę oraz list od dawnego przyjaciela, w którym ten prosi, aby August udał się w podróż do Nowego Orleanu. Starszy mężczyzna postanawia podjąć wyzwanie i wraz ze swoim dobrym kumplem wyrusza w pe…

"Maria Magdalena" odcinek 19

Sekretny romans księżniczki Salome dociera do królowej. Valerius wysyła Lazarusa na misję, w której spotyka starego przyjaciela.

"Maria Magdalena" odcinek 18

Naruszenie bezpieczeństwa stawia Lazarusa i Valeriusa twarzą w twarz. Chorzy z pierwszej ręki poznają moce Jezusa. Byli słudzy Uriego zaczynają od nowa.

"Maria Magdalena" odcinek 17 napisy PL

Łazarz zakrada się do pałacu, zdeterminowany, by wyjechać z Marią. Rzymscy żołnierze szukają Uri. Król Herod i Valerius stają się nieufni wobec Mesjasza.