← menu

Newsy 24 bez cenzury

Zawsze aktualne wiadomości

25 listopada 2022

Superfilm.pl


Koniec naszych dni // Lektor PL // Sci-fi

Sci-fi / Akcja. Tajemnicza epidemia opanowuje świat, doszczętnie rujnując planetę i zamieniając ludzi w żądne krwi bestie. Wiele lat po jej wybuchu, szukający zemsty wędrowiec, napotyka grupę ocalałych ukrywających się w opuszczonym posterunku policji.

Stara szkoła zabijania // Lektor PL // Kryminał

Super kryminał. Grupa starzejących się londyńskich gangsterów wyrusza na ulice i zabija ludzi w odwecie za zamordowanie jednego z ich członków.

Rampage 3. Zamach na prezydenta // Lektor PL Akcja-Thriller

Trzecia część cyklu o seryjnym mordercy! Bill Williamson wyrusza do Waszyngtonu z planem jeszcze gorszym niż dotychczasowe. Mężczyzna za cel obiera prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz członków tajnych służb.

Rampage 2. Kara śmierci // Lektor PL //Thriller- Akcja

Kino akcji w najlepszym wydaniu!!! Po masakrze, która wstrząsnęła całym narodem, rozszalały Bill Williamson (Brendan Fletcher) postanawia wywołać rewolucję, jakiej świat nie widział. W tym celu bierze zakładników i wykorzystuje ich do uświadomienia narodu o społecznych nierównościach, za które odpowiedzialne są elity bogaczy i skorumpowani politycy z Waszyngtonu.

Rampage. Szaleństwo // Lektor PL //Thriller

Wyśmienity thriller!!! Bill jest sfrustrowanym dwudziestolatkiem. W skonstruowanym przez siebie pancerzu, uzbrojony po zęby wyrusza w miasto, aby dać upust skumulowanym emocjom.

Ostatnie pokolenie // Lektor PL //Sci-fi

Fantastyka. Niedaleka przyszłość. Malejące zasoby wody sprawiają, że jest ona najbardziej pożądanym surowcem, który wpływa na każdy aspekt życia. Jednak to nie jedyny problem rodziny Ernesta.

Krwawa zemsta // Lektor PL //Akcja

Akcja / Kryminał. Policjant chce za wszelką cenę dokonać zemsty na gangu, który z zimną krwią pozbył się jego brata.

Rozbój w Belfaście 2011 Lektor PL 1080

Pogrążony w hazardowych długach Jimbo (Brendan Fraser) napada na targ rybny, aby móc zwrócić zaległe pieniądze. Pech sprawia, że obrabia lokal należący do miejscowego gangstera Mad Doga Flynna, któremu właśnie winien jest pokaźną sumę. W trakcie ucieczki Jimbo zostaje zapędzony do małego sklepu, w którym przetrzymuje barwną grupę zakładników. Otoczony przez policję, oddziały SAS i ludzi gangstera, Jimbo musi znaleźć sposób na wyjście z opresji.

Za burta // Lektor PL //Thriller

Film oparty na faktach! W 1989 roku czterej żeglarze wyruszają w rejs z Nowej Zelandii do Tongi. Niestety ogromna fala przewraca ich statek, a żeglarze zmuszeni są do walki o życie na pełnym morzu.

Dom zla // 2017 // Lektor PL

Horror. Małżeństwo wprowadza się poza miasto, do domu, który skrywa w sobie mroczną tajemnicę.

Wojny orków // Lektor PL // Fantasy

Zbliża się walka między światami! Zaprawiony w boju były żołnierz kupuje ranczo, by odpocząć od przeszłości. Kiedy armia Orków zaatakuje jego posiadłość, mężczyzna będzie musiał porzucić marzenia o sielskim życiu.

Witamy w Willits // 2017// Lektor PL //Sci-fi

W głębokich lasach Północnej Karoliny leży odcięte od świata miasteczko Willits – skupisko hodowców marihuany, narkomanów i zwolenników teorii spiskowych. Gdy grupa podróżujących beztroskich nastolatków nieświadomie rozbija obóz na terenie należącym do farmera narkomana przekonanego o byciu prześladowanym przez kosmitów – ich wakacje brutalnie dobiegają końca.

Honor Zabójcy // Lektor PL // Akcja

Akcja. Były żołnierz pracuje dla tajnej agencji rządowej jako zamachowiec. Kiedy jedna z jego sekretnych misji kończy się niepowodzeniem, jego życie jest w niebezpieczeństwie.

Znaczone karty // Lektor PL

Bobby to utalentowany pokerzysta z problemami finansowymi. Kiedy zostaje zaproszony na tajny turniej, postanawia wykorzystać okazję i okraść bogatych biznesmenów, z którymi ma usiąść przy stole.

Sejf // 2017 // Lektor PL

Pragnąc uratować pogrążonego w długach brata, siostry Leah (Francesca Eastwood) i Vee (Taryn Manning) organizują napad na bank. Gdy w trakcie akcji okazuje się, że zebrany łup nie pokryje zaległości, za namową asystenta menadżera banku, Eda Maasa (James Franco), złodzieje włamują się do podziemnego sejfu. Ten poziom banku skrywa jednak okrutną tajemnicę z przeszłości. Otoczone i poddane ogromnej presji siostry muszą dokonać wyboru, który zaważy na ich życiu: czy wolą stawić czoła czyhającej prze…