← menu

Newsy 24 bez cenzury

Zawsze aktualne wiadomości

22 czerwca 2024

Superfilm.pl


POŻEGNALNY POCAŁUNEK/ Lektor PL / Całe Filmy Po Polsku/

Lekarze nie pozostawiają Sarah złudzeń - zostało jej pół roku życia. Postanawia rzucić wszystko i spędzić ostatnie chwile z kimś bardzo dla siebie ważnym.

NABOJE I CIASTECZKA. OSTATNI ROZDZIAŁ/ Lektor PL/ Całe Filmy Po Polsku/ Komedia/ Akcja

Akcja, Komedia Tone, szef gangu, dowiaduje się o ciężkiej chorobie swojego ojca. Aby mu pomóc, mężczyzna będzie ponownie potrzebował pomocy kompanów.

NIEZAPOMNIANE WAKACJE- 2016 /Lektor PL/ Całe Filmy Po Polsku/ Komedia

Komedia. Trzej niepełnosprawni przyjaciele wybierają się w podróż, aby przeżyć pierwsze doświadczenia seksualne.

KAT HITLERA I ZARAZY- 2018 [Lektor PL] [Całe Filmy Po Polsku] Fantasy

Sci-Fi Calvin Barr, weteran wojenny odpowiedzialny za zabicie Hitlera, jest ponownie potrzebny ludzkości. Tym razem jego celem jest bestia, roznosząca śmiercionośną zarazę.

W IMIĘ DESPERACJI / 2016 / Lektor PL/ Całe Filmy po Polsku/ Thriller/

Thriller. Calum porywa autobus z dziećmi. Żąda okupu na pokrycie leczenia chorej matki.

ŻYCIE PRZED NAMI [2017] [Lektor PL] [KOMEDIA] [Całe Filmy po Polsku]

Super komedia. Znajomi ze szkolnej ławki spotykają się ponownie po latach. To niesamowita okazja, aby na krótki czas wrócić do przeszłości, a stare sekrety, pretensje i pierwsze miłości ponownie dają o sobie znać.

PARANORMALNE - KOMEDIA- 2019 -Lektor PL-Cały Film Po Polsku

Tragicznie zmarły ojciec Rose był znanym z telewizyjnego show pogromcą duchów, który przekonywał, że towarzyszą nam one na co dzień niemal w każdej czynności. Kobieta bez wątpienia odziedziczyła "talent" do poskramiania nadnaturalnych mocy, choć stara się go skrzętnie ukrywać, próbując realizować się jako instruktorka nauki jazdy. Z duchem swojej byłej żony nie może poradzić sobie Martin. A to przypomni mu o zapłaceniu zaległych podatków, a to podpowie, na co cierpi ich pies. Całej sytuacji najw…

CHERRYPICKER -2021 /Lektor PL/ Cały Film Po Polsku/ Komedia

Szalona komedia. Cztery urocze dziewczynki są świadkiem sceny, której nie powinny były zobaczyć. Myśląc, że nowy chłopak ich mamy chce jej zrobić krzywdę, postanawiają za wszelką cenę jej bronić.

NA POGRANICZU- 2016 /Lektor PL/ Cały Film Po Polsku/ Thriller

Mocny ThrillerTrzej agenci straży granicznej zdążyli już przywyknąć do nudy i samotności. Rutynę przerywa pojawienie się podejrzanego samochodu na pograniczu USA i Meksyku.

PRZESTĘPCA- 2018 /Lektor PL/ Cały Film Po POlsku/ Kryminał

Zbuntowany nastolatek zostaje skazany przez sąd na prace społeczne na ekologicznej farmie jego wuja. Chłopak wkrótce odkrywa, że nie wszystko tam jest tak doskonałe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

PALADYN ŚWIT ZABÓJCY SMOKÓW- 2011 /Lektor PL/ CAłe Filmy po Polsku/ Fantasy

Fantasy, Przygodowy. Kiedy ojciec Willa zostaje zabity przez smoka, chłopak wyrusza w podróż, by odnaleźć zamożnego ziemianina i rycerza. Chłodne przyjęcie zmusza go jednak do podjęcia ciężkiej pracy na farmie, gdzie poznaje piękną córkę Sterlinga.

PUDEŁKO ZE STRACHAMI/ 2019 /Lektor PL/ Całe Filmy Po Polsku/ Komedia

Czarna komedia. Siedem historii, mnóstwo popkulturowych nawiązań, hektolitry przelanej krwi i obrzydliwie dobre efekty specjalne. Żaden prawdziwy fan gatunku nie powinien przegapić tej mieszanki!

COOLER- 2003 [Lektor PL] [Całe Filmy Po Polsku]

Znakomite KINO!!! Król pechowców Bernie Lootz (William H.Macy) pracuje w kasynie, jako człowiek przynoszący pecha potencjalnym szczęściarzom. Wewnątrz kasyna, takiego człowieka nazywa się "Cooler". Bernie jest idealną ochroną przed stratami dla Bossa (Alec Baldwin), ale tylko do czasu gdy ten niefortunnie aranżuje spotkanie z jedną z kelnerek (Maria Bello). Bernie zakochuje się w Nathalie, a jego uczucie okazuje się być lekarstwem na trapiącego go do tej pory pecha.

JAK WITIA CZESNOK LIOCHĘ...../2017/ Cały Film Po Polsku/ Lektor PL

Witka, który wychowywał się w domu dziecka, po latach spotyka swojego ojca. Mężczyzna postanawia odwieźć podstarzałego kalekę do domu opieki, nie spodziewając się, jakie przygody i niebezpieczeństwa czyhają na nich po drodze.

OSTATNIA ŚMIERĆ [Lektor PL] [Całe filmy Po Polsku] Thriller, Sci-fi

Niedaleka przyszłość, lekarz znajduje nieprzytomnego mężczyznę i postanawia mu pomóc. Okazuje się, że ranny stracił pamięć...Thriller, Sci-fi