← menu

Newsy 24 bez cenzury

Zawsze aktualne wiadomości

27 września 2023

Filmy Online


Misja 92. Część 2 // Lektor PL

Badaczka lasów, Sonia Engelhardt (Julia Dordel), odkrywa międzynarodowy spisek o kryptonimie "92", którego nazwa odnosi się do liczby atomowej uranu. Jej ciekawość ma jednak wysoką cenę. Kobieta traci wszystko i musi zdecydować, czy uciekać, czy też stawić czoła potężnemu wrogowi.

John Stratton // Lektor PL

Akcja, Thriller Brytyjski agent sił specjalnych dowiaduje się, że uznany za zmarłego, były sowiecki agent Barovski żyje i planuje zemstę na dawnych wrogach. Stratton musi jak najszybciej wytropić terrorystę i powstrzymać jego atak.

Selfie po polsku # Odcinek 3

Mariusz ściąga na casting Henryka Gołębiewskiego, żeby pokazać swoim aktorkom jakieś znane twarze. Mariusz idzie na spotkanie z Kamilem na imprezę w biurowcu Złotej, gdzie szuka inwestorów i poznaje właściciela drukarni Opax też zainteresowanego inwestycją w film oraz poznaje Dominikę, chcącą zostać gwiazdą. Mariusz rusza z castingami nad morze. Reszta odcinków dostępna na platformie Cda.pl https://www.cda.pl/SelfiePoPolsku/folder/26967273/vfilm

Selfie po polsku # Odcinek 2

Mariusz z Piotrem robią castingi w kamperze ale nie zarabiają wystarczająco. Piotr wpada na pomysł szukania chętnych na zapłacenie za główne role w filmie. Pojawia się Kamil, nowy sponsor, który chce wypromować swoją dziewczynę Kasię. Kamil zaprasza ich do swojej rezydencji.

Selfie po polsku # Odcinek 1

Selfie po polsku to pierwszy polski serial mockumentary w reżyserii Mariusza Pujszo autora słynnego w swoim czasie „Polisz kicz projekt”. Serial opowiada o przygodach trójki przyjaciół. Ich celem jest szybkie wzbogacenie się i odbicie z kłopotów finansowych.Mariusz ma kłopoty finansowe i wpada na pomysł zarabiania na produkcji filmu, namawia Grzegorza Halamę, który też stracił majątek na wcześniejszych wspólnych interesach.

Niebezpieczne praktyki // 2022 // Lektor PL

Nowość !!! Film oparty na faktach! Urodzony w skromnej i bogobojnej rodzinie mężczyzna dorastał cierpiąc na bóle głowy i wizje, które dręczyły go przez całe życie. Zainspirowany jedną z nich, Arigo odkrywa, że ​​został obdarzony cudownymi umiejętnościami uzdrawiania i zaczyna przeprowadzać operacje oraz leczyć ciężko chorych ludzi.

Dziewczyny nocą # 2018# Lektor PL

Prywatny detektyw zostaje wynajęty, by odnaleźć zaginioną dziewczynę, która uciekła z tajemniczej korporacji.

Fałszywy świadek # 2019 # Lektor PL

Thriller. Cierpiąca na skrajny lęk i halucynacje kobieta, szukając pomocy, trafia na terapeutę celebrytów. Ten używając coraz bardziej prowokacyjnych technik psychologicznych, bada Mię w poszukiwaniu ukrytych wspomnień.

Drobne wypadki # Lektor PL

Wzruszający film! W małym miasteczku dochodzi do śmiertelnego wypadku w kopalni. Niedługo potem, w niewyjaśnionych okolicznościach, znika pewien nastolatek.

Koszmar na Bahamach - 2015 - Lektor PL

W nadziei na poprawienie relacji, małżeństwo Lydia i Creighton wyrusza na skąpaną w słońcu wyspę na Bahamach. Po powrocie z pewnej zakrapianej nocy oboje ze zgrozą odkrywają, że ktoś splądrował ich wynajęty dom.

Eleanor i Reggie # 2014 # Lektor PL

Eleanor dostaje pracę jako opiekunka genialnego dwunastoletniego wiolonczelisty. Dziewczyna i chłopiec, mając wspólną pasję jaką jest muzyka, zaprzyjaźniają się ze sobą.

Odwet za Jolly # 2012 # Komedia # Lektor PL

Komedia. Jedyna prawdziwa miłość i źródło radości Harry'ego została zamordowana. Ze złamanym sercem wypełnionym gniewem, postanawia wytropić zabójcę.

Mississippi we krwi 2017 Lektor PL / Thriller

Lucy i Rose przyjaźnią się od dzieciństwa. Obie wychowały się na południu stanu Mississippi. Wiele lat później, zwłoki syna Lucy – znanego muzyka Davida – zostają odnalezione w należącej do Rose galerii sztuki.

Masakra Zombie 2013 Lektor PL / Horror/Sci-Fi

Stworzona na zlecenie amerykańskiego rządu broń biologiczna przyczynia się do rozprzestrzenienia epidemii w małym mieście. Aby położyć kres śmiertelnemu zagrożeniu, zostaje podjęta decyzja o użyciu bomby atomowej, natomiast oficjalny komunikat ma informować o „nieszczęśliwym wypadku”.

I ty mozesz byc morderca 2018 Lektor PL

Świetny horror komediowy..... Mężczyzna sprawujący rolę opiekuna na koloniach letnich niespodziewanie zaczyna bać się o swoje życie.