← menu

Newsy 24 bez cenzury

Zawsze aktualne wiadomości

31 maja 2023


Interesujący wywiad dr. Roberta Malone u Joe Rogana


Oceń

Kluczowy współtwórca technologii mRNA, dr Robert Malone, wybitny sceptyk obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19, zasugerował w rozmowie z popularnym podcasterem Joe Roganem że Stany Zjednoczone są w trakcie „ formowania masowej psychozy” na puncie Covid-19

„Nasz rząd wymyka się spod kontroli” – powiedział Malone o obowiązkach dotyczących szczepień w wywiadzie, który został opublikowany w weekend. „. Całkowicie lekceważą bioetykę. Całkowicie lekceważą federalne zasady. Złamali wszystkie znane mi zasady, w których byłem szkolony przez lata”.

Malone, wybitny naukowiec, ekspert w dziedzinie technologii szczepionek mRNA,  został w zeszłym tygodniu zabanowany przez Twittera bez żadnego wyjaśnienia.

Rzecznik Twittera powiedział lewicowemu Daily Dot, że konto Malone „zostało  usunięte permanentnie  z powodu powtarzających się naruszeń naszej polityki co do dezinformacji na temat COVID-19… 

„Te nakazy (szczepień)… są  nielegalne” i „są wyraźnie niezgodne z Kodeksem Norymberskim”, powiedział Malone podczas wywiadu z Roganem, odnosząc się do zestawu zasad etyki badawczej odnośnie eksperymentów na ludziach. „Są wyraźnie niezgodne z raportem Belmonta”, powiedział, odnosząc się do raportu z 1978 r. opublikowanego w Rejestrze Federalnym dotyczącego  wytycznych dotyczących badań z udziałem ludzi.

„Są całkowicie nielegalne i ich to nie obchodzi”.

Pod koniec wywiadu Malone zasugerował, że ludzie znajdują się w środku tego, co nazwał „psychozą formowania się masy”, nawiązując do mentalności, która rozwinęła się wśród ludności niemieckiej w latach 20. i 30. XX wieku.

W tamtych latach Niemcy „mieli bardzo inteligentną, wysoko wykształconą populację i oszaleli” – wskazał Malone.

„Kiedy masz społeczeństwo, które zostało oddzielone od siebie i ma niespokojny lęk w takim sensie, że rzeczy nie mają sensu, nie możemy tego zrozumieć. A potem ich uwaga zostaje skupiona przez lidera lub serię wydarzeń na jednym małym punkcie, podobnie jak hipnoza. Dosłownie zostają zahipnotyzowani i można ich wszędzie poprowadzić.

W trzygodzinnej rozmowie z Roganem Malone odniósł się do wielu zagadnień dotyczących szczepień. Wywiad dostępny jest na spotify, był na kilku kanałach YouTUbe, ale 2 stycznia firma ta postanowiła usunąć tę wypowiedź…


O teorii kreowania masowej psychozy na temat Covid pisaliśmy już tutaj:

Formowanie masy i myślenie totalitarne w czasach globalnego kryzysu. Prof. Mattias Desmet: The Eye of the Storm

 

 

 

The post Interesujący wywiad dr. Roberta Malone u Joe Rogana appeared first on Goniec.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od goniec.net